_VUI0790

Najlepsze pokazy prosto z męskiego tygodnia mody ;)

1. Balenciaga
Odkąd nowym dyrektorem kreatywnym został Demna Gvasalia, dla którego poczucie estetyki zdefiniowały subkultury i undergroundowe kluby. Ulica, nie salony. Gvasalia zwykłe zmienia w niezwykłe. Jest to drugi ale za to jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych pokazów, które zostały zaprezentowane podczas męskiego tygodnia mody. Głównym motywem pokazu były marynarki, płaszcze, kurtki o dziwnych nienaturalnych kształtach. Jedną z nietypowych rzeczy, która może się wydawać są spodnie typu 7/8 połączone razem z infantylnymi skórzanymi na obcasie butami. Elementem, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył są dżokejki z logiem marki, które zapewne staną się kultowe jak te od Ralph Lauren.

_MON0757 _MON0680

_MON0034-horz

_MON0477-horz

_MON0416-horz

_MON0727-horz

2. KTZ
Marjan Pejoki w swoich kolekcjach preferuje nonszalancki styl, odwołuje się do minionych epok, przeróżnych subkultur, a także popkultury sprawia, że projekty KTZ należą do jednych z najbardziej oryginalnych i wart uwagi. W kolekcji zobaczymy męskie parki w zestawie z wzorzystymi t-shirtami i spodniami. Pojawiają się również skórzane wstawki, czy charakterystyczne rozcięcia przez co projekty bardziej wpadają w oko. Czarno-białe sylwetki w printy nabierają rockowego charakteru, który uzupełniają męski ciężkie buty. Jednak największą uwagę przyciąga wzorzysta garderoba – zestawienia jej różnych elementów tworzą niezwykle plastyczną całość.

_ARC0074-horz

_ARC0037-horz

_ARC0184-horz

_ARC0468

_ARC0375-horz

3. Louis Vuitton
LV jest bez wątpienia jedynym Francuskim domem mody, który kojarzy się z luksusem i doskonałą jakością. Czy tak naprawdę jest? Kolekcja spodoba się amatorom surowych awangardowskich klimatów z subtelnymi naleciałościami retro. Płaszcze blisko ciała – wykonane ze skóry oraz widowiskowego aksamitu przywołują skojarzenie męskiej garderoby lat 40. ubiegłego stulecia z nutką nienagannej nowoczesności. W tej kolekcji znajdą coś dla siebie mężczyźni, którzy uznają wyłącznie lekkie, tradycyjnie przypisywane męskiej szafie stonowane kolory: szarości, czerń, brązy. Moim numerem jeden tej kolekcji są swetry wykonane z lekkiego materiału w zwierzęcym stylu.

_VUI0119-horz _VUI0662-horz _VUI0053-horz _VUI0243-horz _VUI0153-horz _VUI0275 _VUI0790

4. Versace

_VER0345 _VER0121-horz _VER0247 _VER0233

 

Piszcie w komentarzach czy spodobał wam się post.

One comment

  1. ~Daruciaa · Lipiec 9, 2016

    Ja osobiście nie wiem po co ktoś projektuje takie kiczowe ciuchy, przecież nikt w tym chodzić nie będzie. Jakbym była chłopakiem, musiałby mnie mocno prąd kopnąć abym weszła w takie coś ^^ jednak to tylko moje zdanie.

    sisters-blonde.blogspot.com